Zprávy


Experience our new collection in person. See which fairs & roadshows we will be organising close to you.

Italy - 2024

 • 30-31 January and 01 February - PTE (Fieramilano)

France - 2024

 • 9 January - Road show (Lille, Experience Garage, 34 bvd Carnot)
 • 11 January - Road show (Nantes, Tour du Fer à Cheval, 4 Place Marc Elder)
 • 16-17 January - Road show (Paris, Le Karé 45 bis Av. Edouard Vaillant)
 • 18 January - OTP (Lille, Village Btwin Decathlon)
 • 23 January - Road show (Lyon, Voiles du Grand Large, 81 rue Victor Hugo)
 • 23 January - OTP (Paris, Parc des Princes)
 • 25 January - Road show (Marseille, Espaces Évènementiels des Réformés, 125 La Canebière)
 • 6-7-8 February - CTCO (Lyon)
 • 20 February - OTP (Nantes, La Carrière)
 • 27 February - OTP (Toulouse, Stade Wallon)
 • 12 March - OTP (Marseille, Casino Pasino)
 • 19 March - OTP (Bruxelles)
 • 26 March - OTP (Metz, Stade Saint-Symphorien)

Benelux - 2024

 • 23 January - Promz Product Premiere (Gent)

Iberia - 2024

 • 16-18 January - Promogift (Madrid)

Germany - 2024

 • 9-11 January - PSI (Messe Düsseldorf)

UK - 2024

 • 24-25 January - Merchandise World (Coventry)

To facilitate the accelerating growth of the company, midocean has opened a new 40.000m2 logistics and printing facility in the close proximity to the current warehouse in Ruda Śląska, Poland.


Growth ambition

Not more than four years after the opening of the current facility. This facility was already unique in its sort in terms of full automation of the intra logistics in the printing operation. Nevertheless, the company has decided to expand significantly. The template of the current operation will be mirrored, only on a significantly larger scale. It will also comply to the highest environmental and sustainability standards of today. By doing so, midocean does not only condition its own growth ambition. It anticipates on the intention to expand its product portfolio, including the widening of the textile assortment that will be offered after the take-over of the company by SOLO Group earlier this year.

Grand opening

The opening of the new facility was celebrated during the second week of September with all personnel. Also most business partners that supported the realization of the turnkey operation in less than one year, were present. After the official ceremony involving speeches by CEO Stephen Gibson, General manager Mohammed Mohammed and Ruda Śląska mayor Jacek Morek, the building was officially presented to personnel and all special guests in attendance. The day was successfully completed with a tasteful party until late in the evening.


“This new facility allows midocean to maintain its high service levels towards our customers. To keep delivering with the highest speed, we also installed many new cutting-edge technology printing machines that are custom built and tailored to our printing requirements. We will continue to develop in this area to ensure we can increase our capacities in line with the demands of the market. We are confident that this new location further strengthens us in continuity and future growth and contributes to our overall sustainable development goals” says Stephen Gibson – CEO midocean


midocean přispívá k vytváření vědomých propagačních akcí. Proto představujeme veganské dárky, které jsou vyráběny v Evropě. Pod názvem "Branded by Earth" uvádíme na trh přírodní, veganskou a víceúčelovou kosmetickou řadu se 100% rostlinným a k pokožce šetrným složením. Tyto výrobky neobsahují složky živočišného původu.

Všechny výrobky "Branded by Earth" jsou vyráběny v Evropě a pocházejí z přírodních surovin. Jelikož je kosmetická řada "Branded by Earth" založena na rostlinné bázi, všechny výrobky mají přirozenou vůni a jsou šetrné ke všem typům pleti.

Řada "Branded by Earth" neobsahuje žádné plastové obaly. Díky použití recyklovatelných obalů snižujeme množství odpadu a tím i naši ekologickou stopu.

"Potěšte své zákazníky a pomozte propagovat a posilovat ekologický životní styl."

Zjistěte více


SOLO Group and midocean are joining forces. On June 16th, SOLO Group has acquired Mid Ocean Group.

For several years already, the promotional product market in Europe is changing rapidly. The demand is evolving boldly and fast. It is today essential for our customers to be able to depend on suppliers that can effectively deliver the best service. When it comes to textile, suppliers need to invest in enhancing their brands awareness and desirability and in developing the perfect products fitting markets needs and expectations. This way, customers, whether they are distributors, resellers, printers or workwear specialists, can focus their attention on selling. Nurturing this virtuous circle shall benefit the entire market. Therefore, suppliers need to continuously reflect on how best to support customers in this changing environment.

To better address the promotional market evolution and resellers requirement for one stop shop experience, SOLO Group and midocean engaged in 2020 in a commercial cooperation. This way they could explore the compatibility of both companies when offering a selection of the SOLO Group portfolio including decoration to resellers in Europe. This cooperation was very successful, with a positive halo effect towards the entire distribution network of SOLO Group. Moreover, both companies appeared a perfect fit in terms of geography, operational set-up and company values motivating SOLO Group to pursue the acquisition of midocean early 2022.


Láhev pro Vás může být nyní potištěna po celém obvodu. Díky těmto 360° možnostem budou tyto opakovaně použitelné láhve ještě více vynikat. Plnobarevné digitálně potištěné láhve kombinují technologii digitálního UV tisku s rotačním tiskem. Tato technika umožňuje tisk plnobarevných obrázků s živými barvami na láhve a další válcové předměty.

Pokud chcete dosáhnout luxusního efektu, můžete se nyní rozhodnout pro laserové gravírování 360. Rotační laserové gravírování umožňuje umístění designu po obvodu válcových předmětů, jako jsou láhve. Jedná se o trvanlivou možnost brandingu na větší ploše pro maximální zviditelnění loga nebo grafiky.

Zjistěte více

Po prvním úplném auditu v září 2019 si evropská tiskárna společnosti midocean udržuje i nadále skóre A, kterého dosáhla při následném auditu v únoru loňského roku.

Během úplného auditu, který je třeba opakovat každé dva roky, zaznamenal nezávislý auditor konzistentní výsledek. Midocean je prvním tiskovým zařízením v oboru, kde byl proveden audit amfori BSCI. Díky opětovnému skóre A si společnost může udržet nejvyšší možný výsledek auditu!

Společnost amfori BSCI provádí nezávislé a opakované audity u našich dodavatelů. Kromě toho také zajišťujeme, aby náš vlastní výrobní závod splňoval všechny místní právní požadavky v oblasti pracovních podmínek. V prvním zářijovém týdnu provedla auditorská společnost Intertek Polsko v našem tiskařském závodě kompletní audit amfori BSCI. Během auditu nebyla zaznamenána žádná zjištění a auditor zaznamenal různé osvědčené postupy. To znamená, že v některých oblastech si vedeme lépe, než vyžaduje zákon. I díky tomuto skvělému výsledku se společnost midocean jako společnost dbající na kvalitu stále zaměřuje na zajištění neustálého

Zjistěte více


V souladu s rostoucí potřebou podporovat společenskou a odpovědnou výrobu, recyklaci a opětovné využití, neustále přezkoumáváme způsob výběru produktů a materiálů v našem výrobním a tiskovém procesu.

Zjistěte více


Vyvážená a pestrá nabídka bestsellerů s komplexním řešením: všechen reklamní textil nyní i za 24 hodin, stejně jako ostatní zboží ze skladu!

S jednou cenou za textil s potiskem, s jednou fakturou a jednou dopravou. Tak jak jste zvyklí.

Zjistěte více


Podpořte udržitelnost a vyberte si dárky, které obsahují semínka borovice. Přineste planetě nový život pomocí těchto semen. Strom bude růst přibližně 30 cm za rok a pomůže absorbovat CO2 a produkovat kyslík. Kolekce ""Growtree"" představuje dokonalou kombinaci udržitelných dárků pro všechny věkové kategorie. Všechny tyto položky jsou vyrobeny v Evropě.

Zjistěte více

Following the reports of the NVWA, we will immediately stop the sale of food contact products containing plastic with bamboo and/or maize fibres. The reason for this measure has to do with the advice of a European research committee which has established that bamboo fibre should not be considered as a wood species but as a grass species. This means that bamboo falls out of the permitted additives list of Regulation (EU) No 10/2011 as "grass" is simply not mentioned.

It is currently being investigated whether "grasses" can still be added to the above-mentioned list.

The reason that bamboo and maize fibre is being investigated in combination with plastic is due to a risk assessment that potentially harmful amounts of melamine and formaldehyde from the cups could end up in food at higher temperatures. However, we have an active policy on the testing of these goods and in previous inspections by the NVWA we demonstrated that the "bamboo" articles marketed by midocean do not contain melamine and formaldehyde.

We would like to emphasise that the measure is the result of the above-mentioned advice and that our articles therefore do not pose a direct risk to public health.

midocean je první dodavatel reklamních předmětů na evropském trhu, který dosáhl nejvyššího možného skóre auditu.

Ede - Nezávislý auditor zaznamenal významné zlepšení ve srovnání s předchozím auditem, který proběhl v roce 2019. midocean je jedinou společností v oboru, která prošla auditem amfori BSCI. S A-skóre jsme první, kdo dosáhl nejvyššího možného výsledku auditu!


Bezpečné pracovní podmínky

Jako hlavní hráč v reklamním průmyslu bere midocean svou odpovědnost vážně. Celá kolekce midocean je vyráběna v souladu s evropskými zákony a předpisy, všechny produkty jsou testovány a výsledky testů jsou dostupné přímo na webu midocean. Je pro nás také důležité aby lidé, kteří vyrábějí a potiskují předměty, tak mohli dělat v bezpečných podmínkách.

Nezávislé, opakující se audity

Upřednostňujeme bezpečnost všech lidí podílejících se na výrobě našich produktů. midocean je proto členem amfori BSCI: iniciativy ke zlepšení pracovních podmínek po celém světě. Jménem společnosti midocean a akreditovanými auditorskými společnostmi provádí společnost amfori BSCI nezávislé a opakující se audity u našich dodavatelů. Zjištění každého auditu se používají k vypracování plánu zlepšování a výrobci se poskytuje stanovené množství času na implementaci těchto vylepšení.

Vlastní tiskárna dosahuje A-skóre u amfori BSCI

Kromě toho také zajišťujeme, aby i naše vlastní výrobní zařízení splňovalo všechny místní zákonné požadavky v oblasti pracovních podmínek. Proto se v naší tiskárně v polské Rudě v souladu s požadovanými intervaly pravidelně provádějí audity amfori BSCI a SEDEX Smeta 4P. Audit poskytuje hlubší vhled do oblastí, kde lze neustále zlepšovat provozní postupy a zařízení. Společnost Midocean provedla ve dnech 14. a 15. ledna 2021 v našem tiskovém zařízení audit jak amfori BSCI, tak SEDEX Smeta 4P. Výsledkem tohoto auditu bylo dosažení jedinečného skóre A. Nezávislý auditor zaznamenal významné zlepšení ve srovnání s předchozím auditem. midocean tak ukazuje, že je schopen v relativně krátké době zlepšit své procesy v oblasti pracovní doby, požadavků na ochranu životního prostředí a bezpečnosti. To přináší prospěch nejen firmě, ale především to přispívá k dobrému, zdravému a bezpečnému pracovnímu prostředí pro zaměstnance a bezprostřednímu okolí.

Přečtěte si více o dodržování předpisů v sociální oblasti

Konopí je jednou z nejstarších a nejekologičtějších textilních tkanin. Vlákna rychle rostoucí rostliny konopí jsou přirozeně odolná vůči škůdcům a mohou růst bez pomoci hnojiv a pesticidů. Díky tomu je to 100% organická plodina a proto velmi šetrná k životnímu prostředí. Proces výroby konopných vláken je rovněž udržitelný a tato organická vlákna jsou stoprocentně recyklovatelná.

Objevte všechny udržitelné materiály