Tisk a personalizace

Personalizované produkty jsou mocným nástrojem, který upoutá pozornost, posílí vztahy se zákazníky a zvýší rozpoznatelnost značky.

Díky inovativním tiskovým technikám vám můžeme pomoci proměnit obyčejné produkty v neobyčejné marketingové nástroje.

Díky široké nabídce nejmodernějších tiskových technik můžete přizpůsobit předměty tak, aby odpovídaly image vaší značky. Vytvoříte tak pocit exkluzivity a spojení, který přesahuje tradiční marketingové strategie.

Tisk a personalizace

Špičkové tiskové zařízení

Náše sklady a tiskárna v Polsku mají celkovou plochu přes 50 000 metrů čtverečních, což z nich činí jeden z nejvýznamnějších a nejproduktivnějších závodů v Evropě.

Díky našemu týmu více než 1 000 pracovníků a rozsáhlé škále tiskových technik můžeme měsíčně udělat více než 16 milionu výtisků. Díky naší infrastruktuře jsme schopni okamžitě rozšířit naše výrobní kapacity, což nám umožňuje poskytovat 24 hodinový tiskový servis.

Pokročilé tiskové techniky

Ve společnosti midocean neustále pracujeme na modernizaci tiskových technik a procesů abychom zajistili, že naši zákazníci obdrží očekávaná výsledek tisku.

Díky 17 různým tiskovým technikám, které máme k dispozici, můžeme zajistit nejlepší výsledky brandingu pro všechny typy materiálů.

Snažíme se o dokonalost v každém aspektu našich tiskových služeb, abychom všem našim zákazníkům poskytli ten nejlepší výsledek.

Nechte se inspirovat naší rozsáhlou nabídkou tiskových technik a zjistěte, jak přivést vaše návrhy k životu!

Pokročilé tiskové techniky

Návrh grafiky pro tisk

V této složce upozorníme na klíčové aspekty přípravy podkladů a zajištění korektury, která bude splňovat specifické požadavky a půjde jí bez problémů použít k tisku.

Budeme se zabývat formáty souborů, barevnými profily, rozlišením a provedeme vás celým procesem.

Poskytneme vám nejdůležitější body, na které je třeba pamatovat při přípravě podkladů a zadávání do výroby.

Návrh grafiky pro tisk

Prohlášení o shodě

Chceme našim zákazníkům nabídnout dokonalý personalizovaný dárek, u kterého je nejdůležitější kvalita a bezpečnost. Proto jsme zavedli rozsáhlý proces kontroly kvality, jehož výsledkem je méně než 1% míra zamítnutí.

Během procesu tisku zaručujeme bezpečnost tím, že v našem zařízení používáme správné tiskové barvy. Více informací o našich barvách a odstraňovačích barev najdete v našem prohlášení o shodě.

Prohlášení o shodě