midocean tiskové zařízení

Náš sklad a tiskárna v Polsku je s celkovou kapacitou téměř 50.000 m2 nejvýznamnějším a nejproduktivnějším zařízením v Evropě. V naší poloautomatické tiskárně s téměř 1000 zaměstnanci produkujeme více než 5.6 milionů tisků za měsíc ve 17ti různých tiskových technikách. Naše infrastruktura nám umožňuje okamžitě zvýšit produkci, což nám dává možnost nabídnout 24hodinovou tiskovou službu.

Chceme Vám nabídnout perfektní potištěný předmět, přičemž kvalita a bezpečnost jsou pro nás nejdůležitější. Proto máme zaveden rozsáhlý proces kontroly kvality, jehož výsledkem je míra reklamací menší než 1%. Během našeho tisku zaručujeme bezpečné používáním správných tiskových barev v našem zařízení. Kliknutím sem stáhnete prohlášení o shodě týkající se našich inkoustů a čistidel.


Můžeme Vám nabídnout perfektní potištěný dárek, za tu nejlepší cenu a s nejrychlejším dodáním.

Naše tiskové techniky

Díky neustálému modernizování tiskových technologií a procesů Vám můžeme nabídnout potisk, který hledáte! Máme pro Vás 17 různých tiskových technologií. Níže naleznete podrobnosti o každé z tiskových technik, které nabízíme .Najdete zde i další informace o požadavcích na podklady a data. V případě nejasností kontaktujte naše obchodní oddělení nebo svého zástupce.