Opakovaná objednávka

V midocean můžete snadno zadat opakovanou objednávku. Tímto způsobem můžete rychleji objednat položky, které jste si objednali dříve, než procházet procesem zadávání zcela nové objednávky. Na této stránce rychle vysvětlíme jak to funguje a jaké jsou Vaše možnosti. Pro více informací a náklady na opakované objednávky můžete kontaktovat náš tým.


Do jednoho roku

Opakovanou objednávku lze zadat pouze u již existující objednávky ne starší než 12 měsíců. Můžeme Vám zaručit stejnou kvalitu během tohoto roku.

Repeat order printing

Standartní opakování

Standardní opakovanou objednávku lze vytvořit pokud jste byli spokojeni s předchozí objednávkou a chcete objednat více. Opakovaná objednávka musí mít stejné parametry jako předchozí objednávka. To zahrnuje stejné logo (personalizace jmény je povolena), velikost a produkt. Změnit lze pouze barvu produktu, barvu tisku a množství.


Opakujte objednávku ze vzorku

Pokud chcete před objednáním celého množství obdržet fyzický vzorek, můžete provést opakovanou objednávku ze vzorku. Náš výrobní závod je povinen skladovat vzorek po dobu 30 dnů (od data výroby) a může vytisknout hlavní objednávku ve stejné kvalitě (logo, pozice, velikost atd. budou stejné). Pokud požadujete fyzický vzorek, dejte nám prosím vědět, abychom mohli provést nezbytné kroky k tomu, aby vzorek zůstal v naší tiskárně.

Pokud máte další dotazy k opakované objednávce, kontaktuje prosím náš prodejní tým.


Kontaktujte nás