Vysoká úroveň servisu

Jako Váš poskytovatel komplexních řešení v reklamním průmyslu nabízíme stálou a vysokou úroveň služeb, které Vám a vašim zákazníkům pomohou vyniknout. Reklamní produkty jsou cenově výhodným způsobem, jak propagovat Vaši značku nebo firmu. Děláme vše pro to, abychom Vám pomohli vytvořit ty nejlepší reklamní produkty, které dokonale odrážejí Vaše sdělení. Naše rozsáhlé a inovativní portfolio produktů uspokojí všechny potřeby vašich zákazníků.

midocean high service level innovative product portfolio

Máme inovativní nabídku

Společnost midocean nabízí velmi rozmanitou škálu produktů, která je neustále aktualizována v souladu s nejnovějšími trendy a požadavky trhu. Kromě každoroční nabídky "more than gifts" a naší kolekce na konec roku představujeme v polovině sezóny nové položky, abychom podpořili další zájem. Náš produktový vývojový tým neustále hledá nové a inovativní položky a to jak z hlediska funkčnosti, tak z hlediska materiálů, ze kterých jsou vyrobeny. Celkem ročně představíme přes 400 nových produktů.

Nabízíme dokonalý reklamní dárek s potiskem

Společnost midocean nabízí nejpokročilejší možnosti tisku, bezkonkurenční dobu realizace a také skladové zásoby. Naše 24hodinová tisková služba je v oboru jedinečná a umožňuje nám splnit i ty nejnáročnější termíny. Nabízíme mnohem více než jen náš evropský skladový sortiment. Posuňte personalizaci na další úroveň a vytvořte jedinečné produkty na míru s naším programem yourChoice.

Jsme Vám vždy k dispozici

Společnosti midocean má zkušený tým zákaznické podpory s rodilým mluvčím, který zodpoví Vaše otázky a pomůže Vám s případnými problémy s objednávkou. Náš webshop je jeden z nejmodernějších a neustále ho vylepšujeme. Sdílíme informace otevřeně, aby byly snadno dostupné pro všechny.

Snažíme se inspirovat

Společnost midocean nabízí inspirativní a snadno použitelné nástroje pro podporu klientů v jejich každodenní práci. Ať už se jedná o plně digitální katalog, přizpůsobenou kampaň, další marketingové nástroje nebo řešení API pro připojení Vašeho vlastního online obchodu, poskytujeme naši plnou podporu všude tam, kde ji potřebujete. Odvážně dáváme najevo vášeň ve všem, co děláme.

midocean high service level customer care and inspiration on fairs
midocean high service level audited printing facility and hard work

Svoji odpovědnost bereme vážně

Společnost midocean se zaměřuje na funkčnost, shodu a udržitelnost, přičemž bere v úvahu environmentální, sociální a bezpečnostní aspekty naší produktové řady. Když chcete vytvářet vědomé propagační akce, vyberte si za partnera midocean. Naše nabídka, výrobci, se kterými spolupracujeme, a naše vlastní tiskové zařízení splňují všechny příslušné předpisy EU a audit Amfori.

Jsme spolehlivým partnerem

Společnost midocean přistupuje k trhu zodpovědně a důsledně, aby podpořila prodejce v rozvoji dlouhodobého obchodního vztahu. Každý den se snažíme plnit sliby, které jsme si dali a zajistit, aby se na nás naši prodejci mohli spolehnout ve všech možných ohledech.

 

Děláme to snažsí ... vyniknout