Vynikněte díky vědomým reklamním akcím

Přidejte se k nám na cestě k uvědomělejší budoucnosti a vyberte si reklamní produkty, které mohou něco změnit!

Díky našemu závazku k udržitelnosti a vývoji odpovědné kolekce umožňujeme našim zákazníkům propagovat jejich značky a zároveň podporovat životní styl s nízkým množstvím odpadu.

Opakovaně používejte, recyklujte a snižujte množství odpadu s uvědomělými reklamními produkty!

Materiály

Při vytváření vědomé kolekce je zásadní součástí strategie výběr správných materiálů. Kdykoli je to možné a při zaměření na funkčnost a kvalitu je naše kolekce postupně modernizována nebo nahrazována novějšími a udržitelnějšími materiály*.

To znamená výběr vysoce kvalitních materiálů, které jsou recyklované nebo se dají recyklovat, materiálů pocházejících z obnovitelných či etických zdrojů.

* Za "uvědomělý" reklamní produkt se považuje ten výrobek, který obsahuje minimálně 40 % přírodních nebo recyklovaných materiálů.

Materiály

Přírodní materiály

Přírodní materiály jsou materiály získané bez významného lidského zpracování za našeho okolí. Jsou to materiály, které lze používat v jejich přirozeném stavu a často jsou biologicky odbouratelné.

Tím, že nabízíme výrobky z přírodních materiálů, můžeme společně snížit naši uhlíkovou stopu.

Přírodní materiály

Recyklované materiály

V dnešním světě, kde je ekologie v popředí zájmu, je používání recyklovaných materiálů stále důležitější.

Tím, že při výrobě využíváme recyklované materiály, můžeme šetřit vzácné zdroje, snižovat znečištění a minimalizovat naši ekologickou stopu.

Přečtěte si více informací o recyklovaných materiálech používaných při výběru našich výrobků:

Recyklované materiály

Objevte produkty

 -  z 

Prohlédněte si katalog

Objevte sílu vědomých rozhodnutí.

Prolistujte si náš katalog a objevte naši vědomou kolekci plnou výrobků, které zanechají trvalý dojem, od nadčasové klasiky až po moderní potřeby.

Prohlédněte si katalog

Fairtrade bavlna

Fairtrade bavlna je udržitelný a etický materiál, který zajišťuje lepší ceny, důstojné pracovní podmínky a spravedlivější podmínky pro zemědělce a pracovníky v rozvojových zemích. Nákupem nebo používáním výrobků z fairtradové bavlny přispíváte k systému, který podporuje komunity a zlepšuje ekonomické klima.

Naše nabídka Fairtrade bavlny zahrnuje různé produkty pro různá využití. Jedná se například o nákupní tašky, stahovací batohy nebo kosmetické taštičky. Tyto předměty jsou praktické pro každodenní použití a nabízejí nadčasovou eleganci. Jejich personalizací vaším logem zajistíte, že vaše značka bude spojována s vysoce kvalitním, eticky vyráběným zbožím a bude tak propagována zodpovědným a smysluplným způsobem.

Fairtrade bavlna

Seaqual marine plastic

Velká tichomořská skvrna z odpadu je třikrát větší než Španělsko! Plasty se časem rozkládají na mikroplasty, které pak přijímají mořští živočichové a lidé. To může mít časem negativní vliv na organismus i zdraví.

SEAQUAL INITIATIVE spolupracuje s odpadovým hospodářstvím a recyklačním průmyslem na přeměně mořských odpadků na SEAQUAL® MARINE PLASTIC, který dává nový život udržitelným produktům.

Seaqual marine plastic