Udržitelný proces tisku

Staráme se o všechny, kteří jsou zapojeni do potisku a manipulace s našimi produkty. Vyvinuli jsme transparentnější způsob práce zaměřený na vytváření bezpečného a pozitivního pracovního prostředí v rámci našeho provozu. To vyžaduje odpovědný přístup a bezpečné používání vstupních materiálů, jako jsou chemikálie, a kontrolu všech odpadů.

Ve všech tiskových technikách se neustále snažíme výrazně omezit používání chemikálií. V průběhu tiskového procesu také nevypouštíme žádné chemikálie do systémů odpadních vod, ale ekologicky je likvidujeme ve firmě k tomu určené. Proto můžeme během procesu tisku znovu použít recyklovanou vodu.

Zbytkový inkoust získaný během sítotiskového a transferového tisku nevyhazujeme, ale znovu ho používáme. Plánujeme zavést kompletní systém recyklace inkoustů pro všechny naše tiskové techniky..

Opětovným použitím inkoustů nebo použitím bezinkoustových tiskových technik výrazně snižujeme náš celkový odpad. Zaměřujeme se také na snižování počtu tiskových chyb a počtu reklamací kvality tisku.