Sociální odpovědnost

Jako jeden z hlavních hráčů v reklamním průmyslu bere midocean své povinnosti vážně. Všechny předměty od midocean jsou vyrobeny z vyhovujících a bezpečných materiálů. Než se dostanou do rukou zákazníka, projdou několika testy abychom se ujistili, že jsou bezpečné pro koncového uživatele a že splňují evropské požadavky. Všechny naše produkty jsou testovány nezávislými a certifikovanými laboratořemi během procesu vývoje produktu.

Během procesu výroby zajišťujeme, aby každý krok byl bezpečný pro všechny pracovníky (jak při výrobě, tak při tisku), ale i pro životní prostředí. To vyžaduje úzkou spolupráci s našimi dodavateli. Udělali jsme konkrétní kroky k vybudování pevnějších vztahů a ke snížení počtu partnerských dodavatelů . Vyvíjíme transparentnější způsob práce zaměřený na vytváření bezpečnějšího a pozitivnějšího pracovního prostředí v rámci našeho dodavatelského řetězce. Dodavatele podporujeme při dosahování našich standardů sociálního souladu a udržitelnosti.

Máme udržitelné vztahy se všemi našimi partnery, kteří (jako členové amfori BSCI) pravidelně procházejí sociálním auditem. Kromě zajištění toho, že naše produkty jsou vyráběny v souladu s našimi požadovanými obchodními standardy, zefektivňujeme proces auditu. Našim cílem je vyrábět 90% výrobků do roku 2025 v kontrolovaných továrnách. Současně investujeme do integrace potenciálních dodavatelů do našeho dodavatelského řetězce.

Kromě toho také zajišťujeme, aby naše vlastní výrobní zařízení splňovalo všechny místní zákonné požadavky v oblasti pracovních podmínek a podporujeme náš personál. Proto se audity amfori BSCI a SEDEX Smeta 4P pravidelně provádějí i v naší vlastní tiskárně. Poslední úplný audit amfori BSCI, který proběhl začátkem září 2021, dopadl úspěšně. Díky opětovnému skóre A si společnost midocean může udržet nejlepší možný výsledek auditu!

Zjistěte více o Sociální shoda