Odpovědné zdroje a výroba

Výběr správných materiálů je zásadní součást naší strategie. To znamená vyrábět z udržitelnějších materiálů, vybírat materiály z etických zdrojů (například konopí nebo organická bavlna), volit přírodní materiály (například bambus nebo korek), klást důraz na recyklované materiály (například RPET, směs recyklovaných tkanin, recyklovaný papír) a zvažovat, zda jsou materiály (plasty, sklo, nerezová ocel, hliník) a hotové výrobky vhodné k recyklaci.

Podporujeme naše dodavatele při výběru udržitelnějších materiálů při výrobě. Snižujeme množství plastů a kdekoli je to možné, nahrazujeme je udržitelnějším řešením. Již nyní je 38,2% všech našich položek vyrobených z udržitelnějších materiálů.

Usilujeme o úplný zákaz položek na jednorázové použití. Naším cílem je snížit počet těchto biologicky nerozložitelných produktů v našem sortimentu na nulu.

Přestože všechny výrobky z organické bavlny, přírodních a recyklovaných tkanin a recyklovaných plastů jsou vyráběny pod certifikovanou značkou, jako společnost midocean jsme zahájili proces vlastní certifikace celého dodavatelského řetězce. Usilujeme o to, aby byla zavedena do konce roku 2023.

Prohlédněte si všechny produkty